«

»

Bio Zombie

bio zombieKomedia o zombie prosto z Hong Kongu. Dwaj niezbyt rozgarnięci sprzedawcy z centrum handlowego – Woody Invincible i Crazy Bee nie mają właściwie pomysłu na życie. Zajmują się pozorowaniem pracy w sklepie z nowościami wideo i bezcelowym włóczeniem się po otoczeniu.

Pewnego pięknego dnia zdarza im się jednak wypadek, który przewróci ich życie do góry nogami. Potrącają samochodem tajemniczego człowieka i w wyniku nieporozumienia podają mu do picia płyn, który pechowiec przenosił w swojej walizce.

Okazuje się, że była to substancja zmieniająca ludzi w zombie. Wystraszeni Woody i Crazy Bee robią to, co według nich będzie najlepszym wyjściem z sytuacji. Pakują trupa do bagażnika i jadą do centrum handlowego. Wkrótce, wraz z z grupą przypadkowych klientów, będą musieli stawić czoła wywołanej przez siebie zombie apokalipsie.

Przyzwoity kawałek kina zombirycznego.

Bio Zombie
Reżyseria:Wilson Yip
Obsada: Jordan Chan, Sam Lee, Angela Tong Ying-Ying, Yiu-Cheung Lai, Emotion Cheung
Produkcja: Hong Kong 1998

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>