«

»

Dead Meat / Martwe Mięso

Dead Meat / Martwe MięsoChoroba szalonych krów zbiera krwawe żniwo wśród irlandzkiego bydła. Helena i jej chłopak niespecjalnie się tym przejmują, ponieważ zajęci są człowiekiem, którego właśnie potrącili. Okazuje się jednak, iż ów nieszczęśnik już wcześniej był martwy i jak przystało na żywego trupa natychmiast atakuje ukochanego dziewczyny.

Dalej wypadki postepują już do bólu klasycznie. Chłopak zamienia się w zombie i atakuje dziewczynę, która zabija go i ucieka do najbliższego domostwa – oczywiście opanowanego przez żywe trupy. Wkrótce spotyka sprzymierzeńca – grabarza i razem z nim stara się gdzieś tam dotrzeć i ogólnie przeżyć kolejne ataki agresywnych i krwiożerczych zombie.

Na szczegóną uwagę zasługują źródło epidemii zombie – choroba szalonych krów, oraz akcje w stylu „rzut butem na obcasie, który zabija zombie wbijając się w głowę”. Tego typu smaczków jest w filmie cała gama, dlatego fani nie powinni sie nudzić.

Dead Meat / Martwe Mięso
Reżyseria: Conor McMahon
Obsada: Marián Araújo, David Muyllaert, David Ryan, Amy Redmond
Produkcja: Irlandia 2004

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>