«

»

Poultrygeist: Night of the Chicken Dead / Noc Kurczęcich Trucheł.

noc kurczęcich truchełW życiu pewne są dwie rzeczy: śmierć i zakaz budowania czegokolwiek na starych, przeklętych, indiańskich cmentarzach. Jeśli przy okazji doda się do tego trochę radioaktywnych, toksycznych odpadów to katastrofa gotowa.

Firma American Chicken Bunker za nic ma jednak odwieczne prawa natury i imię zysku stawia swoje budynki gdzie popadnie. Wkrótce ma się to zemścić na całej okolicy, bo indiańskie duchy nie zamierzają znosić tej zniewagi. Opętują w tym celu, widocznie z braku lepszego materiału, zabite kurczaki będące własnością ACB i rozpoczynają krwawą zemstę.

Z zaistniałą sytuacją musi poradzić sobie chłopak o imieniu Arbie, który nie dość, że ma podłą posadę to jeszcze nie uporał się z kłopotami związanymi z własną dziewczyną.

Noc kurczęcich trucheł to dzieło wymieniane jednym tchem z takimi produkcjami jak „Martwica Mózgu” i „Chillerama”. Tylko dla wyrobionego widza…

Poultrygeist: Night of the Chicken Dead / Noc Kurczęcich Trucheł.

Reżyseria: Lloyd Kaufman

Obsada:  Jason Yachanin, Joshua Olatunde, Robin Watkins, Allyson Sereboff, Kate Graham, Ron Jeremy

Produkcja: USA 2006

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>