«

»

Zombie Bloodbath 2: Rage of the Undead / Krwawa Łaźnia Zombie 2

Zombie Bloodbath 2: Rage of the Undead / Krwawa Łaźnia Zombie 2Kolejna odsłona niskobudżetowej produkcji. Tym razem wkurzone zombie…robią to co zawsze, a grupka ludzi stara się przeżyć w chaosie. Skoro jednak film doczekał się aż trzech części to znaczy, że da się to oglądać.

Film opowiada o grupie ludzi, którzy po przybyciu na przeklętą farmę muszą się bronić przed hordami żywych trupów. Nietypowy jest sposób powstania epidemii. Otóż na złowieszczej farmie, dawno temu, banda złych ludzi bestialsko ukrzyżowała pewnego jegomościa. Teraz ten ożywa i pobudza do działania zwłoki z pobliskego cmentarza.

Produkcja pozbawiona jest głębszego sensu, za to nie brak w niej sztucznej krwi (sceny gore są najmocniejszym punktem serii o krwawej łaźni zombie). Filmu nie polecałbym jednak osobom o bardziej wyszukanych gustach, ale fani zombie horroru klasy D będą w pełni usatysfakcjonowani. Najlepiej obejrzeć najpierw trailer…wymaga mocnego żołądka.

Zombie Bloodbath 2: Rage of the Undead / Krwawa Łaźnia Zombie 2
Reżyseria: Todd Sheets
Obsada: Valerie Knight, Dave Miller, Kathleen McSweeney, Gena Fischer
Produkcja: USA 1995

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>