«

»

Zombie Strippers / Stripizerki zombie

Zombie Strippers / Stripizerki zombieGeorge Bush postanawia zakazać publicznej nagości, co doprowadza do rozkwitu branżę nielegalnych klubów za striptizem. W takim świecie przyszło żyć głównej bohaterce (gwiazda filmów porno – Jenna Jameson), dorabiającej sobie tańcem na rurze w niekompletnym stroju.

Pewnego dnia zostaje ona ugryziona przez, błąkającego się po pustkowiu, zombie i sama zmienia się w żywego trupa. Nie kończy jednak kariery striptizerki, wręcz przeciwnie – zaczyna odnosić zaskakujące sukcesy. Jako klasyczna zombie musi jednak jeść, dlatego podgryza czasem swoich klientów. Z czasem także i jej koleżanki dotyka ta dziwna przypadłość, a piwnica pod barem, w którym występują, zapełnia się ożywionymi „resztkami” z ich stołu.

Wybuchowa mieszanka egzotycznych tancerek, żywych trupów i niewyszukanego humoru z kwitnącego gatunku filmów o zombie i striptizerkach.

Zombie Strippers / Stripizerki zombie
Reżyseria: Jay Lee
Obsada: Jenna Jameson, Robert Englund, Roxy Saint, Robert Englund
Produkcja: USA 2008

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>