«

»

Zombieland

ZombielandPewien neurotyczny student (miłośnik gier mmorpg) o imieniu Columbus, znajduje się pewnego wieczoru w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Dziewczyna, która szuka w jego pokoju schronienia przed dziwnym bezdomnym, zamienia się w żywego trupa i usiłuje go zabić. Wkrótce Columbus odkrywa przerażającą prawdę – Świat został opanowany przez krwiożercze zombie. Nie bity w ciemię chłopak szybko znajduje sposób na przetrwanie. Opracowuje zbiór zasad, których przestrzeganie zapewni mu bezpieczeństwo (np. nie zgrywać bohatera).

W czasie podróży przez zombie-stany spotyka, swoje absolutne przeciwieństwo, Tallahassee’a (Woody Harrelson) i odtąd razem stawiają czoła przeciwnościom. Po drodze zostają podstępnie okradzeni przez dwie siostry – zawodowe naciągaczki. Wichita i Little Rock jeszcze nie wiedzą, że niedługo będą bardzo potrzebować pomocy męskich bohaterów.

Zombieland
Reżyseria: Ruben Fleischer
Obsada: Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Emma Stone, Abigail Breslin, Bill Murray
Produkcja: USA 2009

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>