«

»

Dead Rising 2

Dead Rising 2I znowu dostajemy możliwość beztroskiego rozwalania hord zombie. Tym razem przenosimy się do miasta Fortune City, które do złudzenia przypomina Las Vegas. Wcielamy się natomiast w postać Chucka Greena, byłego mistrza zawodów motocrossowych, który pragnie zdobyć lekarstwo dla swojej zainfekowanej córeczki. Łatwo nie będzie, tym bardziej, że na drodze bohatera staje czasem jednocześnie nawet kilka tysięcy zombie!!!

W drugiej części Dead Rising dostajemy wszystko to co oferowała część pierwsza (czyli eksterminacja żywych trupów za pomocą dowolnego narzędzia), a także kilka całkowicie nowych rozwiązań. Przede wszystkim mamy możliwość tworzenia nowych rodzajów uzbrojenia poprzez połączenie, wydawałoby się, niepasujących do siebie przedmiotów. W ten sposób możemy walczyć wiosłem z dołączonymi do jego końców piłami mechanicznymi, czy piłko-granatami.

Kolejną nowością jest możliwość (wreszcie) wspólnego grania z przyjaciółmi na jednym ekranie lub przez internet. Można też wybrać tryb gry, w którym nie musimy zaprzątać sobie głowy fabułą i skupić się wyłącznie na wycinaniu zombie. Zabawa jest przednia, wystarczy spojrzeć:

Dead Rising 2
Producent: Blue Castle Games
Wydawca: Capcom
Dystrybutor: Cenega Poland
Wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepszy), 8.5 GB HDD, Windows XP/Vista/7

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>