«

»

Alicja w krainie zombi.

alicja w krainie zombiJak widać moda na żywe trupy nie oszczędziła nawet słynnej powieści Lewisa Carolla, chociaż w tym przypadku odniesienia do pierwowzoru są raczej symboliczne.

Powieść Alicja w krainie zombi to pierwsza część cyklu zatytułowanego Kroniki białego królika. Książka opowiada o losach Alicji Bell – zwyczajnej dziewczyny mającej prawie zwyczajną rodzinę. „Czarną owcą” jest w tym przypadku ojciec bohaterki, który utrzymuje, że świat zapełniony jest niewidzialnymi monstrami czyhającymi na życie rodziny Bellów. W związku z tym zagrożeniem rodzina Alicji zmuszona jest do zachowania szczególnych środków ostrożności np. zakaz wychodzenia z domu po zmroku.

Na nieszczęście Alicji okazuje się, że tata miał jednak rację. Niestety prawdę przyjdzie jej poznać dopiero po tragicznym wypadku, w którym ginie cała jej rodzina. Udział w tym zdarzeniu mają potwory będące czymś w rodzaju duchowych, niewidzialnych dla ogółu zombi, których tak bardzo obawiał się pan Bell.

Od tego momentu Alicja musi radzić sobie zarówno z bólem po stracie najbliższych jak i zakusami duszożernych żywych trupów. Pomocny w tej walce może okazać się tajemniczy (i zabójczo przystojny) Cole…

Alicja w krainie zombi

Autor: Gene Showalter

Wydawnictwo: Harlequin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>