«

»

Apokalipsa Z. Początek Końca tom 1.

apokalipsa z - poczatek koncaPewien hiszpański prawnik, w ramach terapii po tragicznej śmierci żony, prowadzi bloga, w którym opisuje swoje refleksje dotyczące otaczającego go świata. Nie zdaje sobie na razie sprawy, że przeprowadza relację z rozpoczynającego się właśnie końca świata.

Tymczasem gdzieś w Dagestanie terroryści, podczas ataku na rosyjską bazę wojskową, uwalniają do atmosfery niezwykle groźnego wirusa. Paskudztwo to wywołuje dziwną chorobę, na skutek której zarażeni zmieniają się w bardzo agresywne stwory. Na domiar złego okazuje się, że osobnicy ci, pomimo że całkiem sprawnie się poruszają i atakują zdrową populację, są całkowicie martwi. W krótkim czasie świat ogarnia zombie apokalipsa.

Bohater, wbrew zdrowemu rozsądkowi, udaje się w długą i niebezpieczną podróż do bliżej nieokreślonego, bezpiecznego schronienia.

Apokalipsa Z to bestselerowa powieść, która początkowo powstawała właśnie w formie bloga usiłując wywołać efekt podobny do tego jaki swego czasu spowodowało słynne słuchowisko radiowe Wojna Światów.

Bardzo wciągająca lektura….

Apokalipsa Z – Początek Końca

Autor: Manel Loureiro

Wydawnictwo:  MUZA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>