«

»

Bardzo Atrakcyjny Konwent Anime „B.A.K.A. Y2K11”

baka 2k11W dniach 24-25 września, we Wrocławiu, odbędzie się Bardzo Atrakcyjny Konwent Anime „B.A.K.A. Y2K11”, który w lwiej części poświęcony jest właśnie ZOMBIE. Impreza rozpocznie się w sobotę rano (7:00), a zakończy w niedzielę po południu (w Zespole Szkół Nr 18 we Wrocławiu, przy ulicy Młodych Techników 58). Cena pełnej wejściówki wynosi 35 zł (na 2 dni) lub 30 zł w sobotę i 20 zł w niedzielę. Przewidywane są liczne zniżki np. dla osób przebranych za zombie.

Organizatorzy przewidują tak wiele atrakcji, że nie sposób wszystkiego spamiętać, dlatego ograniczymy się do wymienienia tylko tych, które są bezpośrednio związane z naszą ulubioną tematyką…

– Highschool of the dead (sobota 20:00 – 22:00) – prelekcja na temat Highschool…

– Zostań Zombie (sobota 22:00 – 23:00) – Konkurs, który przetrwa tylko ten który potrafi przejść obok grupy zombie niezauważony.

– Zombie-apokalipsa to żadna apokalipsa (niedziela 12:00 – 14:00) – prelekcja na temat przetrwania w świecie opanowanym przez żywe trupy.

– RESIDENT EVIL w klatkach (niedziela 11:00 – 13:00) – Jesteś fanem serii filmów Resident Evil? Chcesz dowiedzieć się o nim więcej, odkryć to, co przeoczyłeś? Jakie jeszcze tajemnice kryją się między umarlakami? Co jeszcze szykuje korporacja Umbrella?

– Jak być truposzczakiem (niedziela 00:30 – 01:30) – praktyczne warsztaty traktujące o udawaniu zombie

– Zombie Night (niedziela 00:30 – 06:30) – projekcje filmów o zombie

– Turniej Resident Evil 5 – Tryb Mercenaries. Zasady atrakcji – zdobycie jak największej ilości punktów na wybranej mapie. Max 20 graczy.

A do tego masa konkursów, prelekcji, pokazów filmów (min. Eda Woodsa) i warsztatów o tematyce anime, manga, kultury japońskiej itd. Więcej informacji można znaleźć na stronie B.A.K.A. Y2k11

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>