«

»

Czarna Śmierć – nowa powieść internetowa na nowy rok.

czarna śmierć - nowa powieść internetowa o zombieNiezwykle cieszy fakt, że w sieci zaczynają pojawiać się projekty, w ramach których czytelnik „na żywo” może śledzić powstawanie nowej powieści. Jeszcze bardziej raduje nas to, że są to opowieści o zombie. Być może doczekamy się w Polsce powtórzenia sukcesu Apokalipsy Z – również rozpoczętej jako blog?

Jeśli chodzi o nasze podwórko to przypomnę, że niedawno premierę miał blog Iminfected.pl (o apokalipsie oczami zarażonego), a już po piętach depcze mu Czarna Śmierć – opowieść osadzona w realiach świata znanego z uniwersum Walkig Dead. Naszym zdaniem całkiem, całkiem… ;). Co tu dużo gadać, przeczytajcie fragment i sami oceńcie:

„Kobieta chciała popchnąć siostrę do okna, ale Greg bezceremonialnie chwycił jej dłoń i pociągnął w swoją stronę. Zrezygnowana posłusznie wspięła się i przeszła dalej, w stronę pnia. Ostatnia była Chrissy. Jej również pomógł brat, ale gdy tylko nastąpiła na konar, usłyszeli dźwięk, którego wszyscy podświadomie się obawiali – trzask łamanej gałęzi. Część drzewa poleciała w dół, trafiając w głowy zarażonych, stojących pod nimi, a dziewczynka zawisła w powietrzu podtrzymywana jedną ręką przez Grega. Jane zdążyła tylko zobaczyć błagalne spojrzenie przerażonej siostry. Potem mała zniknęła jej z oczu.

Chrissy upadła na ziemię z wysokości kilku metrów na wyprostowane nogi. Kości nie miały żadnych szans, momentalnie pękły tak samo, jak gałązka, która do tego doprowadziła. Zawyła z bólu, ale nie mogła się poruszyć. Nie mogła nawet próbować uciekać. Choć i tak cierpienie spowodowane złamaniami otwartymi było nieporównywalne z tym, które poczuła, gdy horda wygłodzonych potworów dopadła do jej małego ciałka i zaczęła zębami oraz paznokciami wyrywać płaty mięsa. Krzyk ucichł, gdy w końcu jeden z nich zatopił kły w twarzy dziewczynki…”

Więcej na blogu Czarna Śmierć, który znajdziecie pod adresem http://www.czarna-smierc.blogspot.com/

1 komentarz

  1. bfaas

    fajna strona

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>