«

»

Nadchodzi Dead Island Riptide.

deadislandriptideokladka26 kwietnia 2013 r. to dzień, w którym po raz kolejny rozpęta się  zombie apokalipsa. Tym razem jej źródło będzie umiejscowione w Warszawie, gdzie siedzibę ma firma Techland.

Tym, którzy jeszcze nie kojarzą nazwy podpowiem, że jest to producent jednego z największych polskich hitów w dziedzinie gier komputerowych. Chodzi oczywiście o wydaną 2 lata temu grę – Dead Island, która sporo namieszała nie tylko w świecie zombie. Powinienem w tym miejscu wymienić nagrody i wyróżnienia zdobyte przez grę, ale tyle tego było, że sobie odpuszczę.

Ważne jest natomiast to, że fani doczekali się w końcu kolejnej odsłony Dead Island. Nie będzie to całkowicie odrębny tytuł, raczej rozbudowany dodatek , kontynuacja wątku z poprzedniej części oparta na tym samym silniku. Gra będzie nosić tytuł Dead Island Riptide i swoją premierę będzie miała właśnie 26 kwietnia. Co bardziej niecierpliwi mogą już zamawiać swoje kopie także w wersji kolekcjonerskiej (zdjęcie poniżej).

Koniecznie obejrzyjcie też trailer:

 

 

deadislandriptide

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>