«

»

Pierwszy Zombie Walk – Biała Podlaska 2012!

art of fun 2012 - zombie walk biała podlaskaWłaściwie sezon na imprezy plenerowe pod hasłem Zombie Walk możemy uznać za otwarty. Cieszy nas, że do grona polskich miast, które rokrocznie organizują pochody „żywych trupów”, możemy od teraz zaliczać także Białą Podlaską.

Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie w mieście, które organizowane jest w ramach festiwalu Art of Fun

Skupmy się jednak na samym Zombie Walk. Pochód planowany jest na 21 lipca 2012 w godzinach 17-18, oczywiście w Białej Podlaskiej ;). Organizatorzy przewidują, że fala niumarłych wyruszy w miasto po zbiórce nad rzeką, gdzie znajduje się tradycyjny obszar występowania zombie.

Nie wiadomo jak daleko dojdzie zaraza i gdzie zostanie powstrzymana. Na razie ma to być niespodzianka.

Tradycyjnie przewidzianych jest wiele atrakcji związanych z byciem zombie np. konkurs na najlepszego zombie (pewnie chodzi o charakteryzację, ale kto wie…).

Więcej informacji na temat epidemii zombiryzmu w Białej Podlaskiej znajdziecie na stronie wydarzenia Zombie Walk 2012 Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>