«

»

Przebudzenie!

img03I oto, odpychając gnijącymi już ramionami wieko sosnowej trumny, z martwych powstała najlepsza polska strona o tematyce ZOMBIE.

Pojękując przeraźliwie,skierowała się w stronę działu z FILMAMI O ZOMBIE, gdzie miała nadzieję znaleźć opisy i recenzje, nie tylko holywoodzkich, producji o swoich pobratymcach.

Nagle jej uwagę przykuł intensywny zapach świeżego mięsa z działu o GRACH. Zapewne skusiła ją, ociekająca krwią, perspektywa wcielenia się dla odmiany w żywego uczestnika zdarzeń.

Powłócząc nogami minęła bazę KSIĄŻEK I KOMIKSÓW O ZOMBIE, która chociaż niezwykle ciekawa, nie mogła liczyć na zainteresowanie żywego trupa (z uwagi na nikłe możliwości intelektualne nieumarłych).

Zadowolona z krwawej uczty, która stała się jej udziałem, postanowiła WYARTYKUŁOWAĆ swoją radość. Z powodu braku strun głosowych, mogła jedynie zacharczeć, ale TY możesz kontaktować się z nami także w inny sposób. Jeśli masz ochotę opublikować recenzję, artykuł, opowiadanie, wiersz, piosenkę czy cokolwiek innego w jakiś sposób związanego z tematyką ZOMBIE, NAPISZ DO NAS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>