«

»

Jak przetrwać atak zombie – video poradnik (zombie survival).

survivalTrzeba przyznać, że temat zombie-survivalu jest stary jak świat i został już doszczętnie wyeksploatowany. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak należy się zachować kiedy zaskoczy nas apokalipsa żywych trupów. Powszechnie znane są też zasady atakowania głowy zombie, przebywania na otwartym terenie, unikania miast itd.

Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż powstają nowe poradniki dotyczące Z-S (np.”Zombie Survival” Maxa Brooksa), czy cała masa filmów instruktażowych. Nie będę wnikał, czy ma to związek z pojawianiem się nowych gatunków zombie, czy po prostu jest wymogiem czasów w jakich przyszło nam żyć (terroryzm, korporacje farmaceutyczne, przepowiednie końca świata…)

Tak czy siak po obejrzeniu setek ( no dobra przynajmniej 5 ) video poradników, postanowiłem zaprezentować najbardziej wartościowe:

Pierwszy z nich traktuje o sposobach na radzenie sobie z zombie w czasie świąt.

 

Poradnik obrony cywilnej USA

 

I ostatni, zombie survivalowy poradnik, wyprodukowany w porozumieniu z komisją edukacji USA

 

 

Zdjęcie pochodzi ze strony maidinmetal.deviantart.com/art/Zombie-survival-kit-108904213

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>